اسکین سازی و کاور کردن برای حالت دادن به ابرو انجام می شود

اسکین سازی و کاور کردن ابرو :

اسکین سازی و کاور کردن از جمله اقداماتی می باشد که برای ترمیم ابرو انجام می شود. نوع مصرف از اسکین سازی و کاور کردن با توجه به شرایطی که برای ابروها به وجود می آید بسیار متفاوت می باشد. همانطوری که می دانید دکوپاژ کردن یعنی رنگ باروها را اصلاح نمودن که کسانی که از رنگ ابروی خود رضایت ندارند از این روش استفاده می کنند. ریموو کردن هم یعنی ابروی تتو شده را به طور کلی از بین بردن که این روش در صورتی انجام می شود که افراد از تتو خود رضایت ندارند. اما اسکین سازی و کاور کردن ابرو یکی دیگر از روش هایی که در ادامه بیان می کنیم.

 

اسکین سازی و کاور کردن ابرو چیست ؟

اسکین سازی و کاور کردن ابرو یکی از روش های بسیار عالی اصلاح ابرو می باشد که شما اگر مایل باشید می توانید این روش را نزد خانم شبنم رحیمی امتحان کنید. اسکین سازی و کاور کردن ابرو کردن همانطوری که از نام آن پیداست به این معنی می باشد که ابرو را می پوشاند، در واقع اطراف ابرو به وسیله روش کاور کردن پوشانده می شود. بعضی اوقات زمانی که تتوی ابرو را پاک می کنند، در کناره های آن تتو باقی می ماند، شما می توانید با استفاده از روش اسکین سازی و کاور کردن ابرو این ایرادهای ابرو را اصلاح کنید.

در واقع باید گفته شود که اسکین سازی و کاور کردن ابرو یک روش آرایشی نمی باشد بلکه اصلاح کردن ابرو از طریق این دو روش انجام می شود. بعد از اینکه کناره های ابرو به وسیله کاور کردن اصلاح شد، از طریق اسکین سازی طرحی مناسبی را به ابرو می دهند تا ابروهای شما حالت زیباتری به خود بگیرد. بسیاری از خانم هایی که از ابروهای خود رضایت ندارند می توانند از این روش استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست