تتوی ابروی ماژیکی مزایای بسیاری دارد

 

تتوی ابروی ماژیکی :

تتوی ابروی ماژیکی یکی دیگر از روش های زیبایی ابرو می باشد که بسیاری از خانم ها به این طرح علاقه زیادی نشان می دهند.  یکی از مهمترین مزایای تتوی ابروی ماژیکی این است که مدل آن را خودتان به خوبی می توانید مشخص کنید، برخی از خانم ها علاقه دارند که از این طریق ابروهای خود را پهن تر کنند و برخی دیگر چندان ابروها را پهن نمی کنند و فقط به ابروها حالت زیبایی می دهند.

شما برای اینکه ابروهای خود را به روش ماژیکی طراحی کنید باید در ابتدا طرحی را که می خواهید روی ابروهای خود به کار ببرید را انتخاب نموده و اینکه چه مدل ابرویی به صورت شما بیشتر می آید، برخی از خانم هایی که طرح های کلفت را می پسندند احتمال دارد که چندان صورت آنها را زیباتر نکند.

تتوی ابروی ماژیکی چگونه است ؟

به دلایلی زیادی تتوی ابروی ماژیکی به تتوی دائم ترجیح داده می شود. از جمله مهمترین مزایای تتوی ابروی ماژیکی این است که شما می توانید هر چند وقت یکبار که مایل هستید ابروهای خود را با رنگ های دلخواه و مدل های گوناگون طراحی کنید. در واقع بیشتر خانم هایی که تنوع پسند هستند بهترین روش تتو برای آنها تتوی ابروی ماژیکی می باشد که هر زمان مایل بودن طرح آن را تغییر دهند.پ

یکی دیگر از مزایای تتوی ماژیکی ابرو این است که شما برای اینکه این روش را انجام دهید، نیازی نیست که به مدل اصلی ابروهای خود کاری داشته باشید و آن را دستکاری کنید، بلکه شما این تتو را بر روی ابروهایی که دارید انجام می دهید. یعنی می توانید هر زمانی که مایل بودید آن را پاک کنید و طراحی دیگری را بر روی ابروهای خود انجام دهید. همچنین بر روی این ابروهای امکان عفونت و زخم هم وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم شبنم رحیمی تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست