تتوی خط لب تاثیر بسزایی در زیبایی لب ها دارد

 

 

تتوی خط لب :

بیشتر خانم هایی که دوست دارند لب های زیباتر داشته باشند می توانند تتوی خط لب را بر روی لب های خود امتحان کنند. معمولا بیشتر خانم هایی که لب هایی نازک و نامتقارن دارند از تتوی خط لب برای زیبایی لب های خود استفاده می کنند. البته این روش را بیشتر افرادی که به زیبایی خود بسیار اهمیت می دهند انجام می دهند. شما با انجام این روش دیگر نیازی نیست که همیشه خط لب خود را ترمیم کنید و در واقع شما همیشه لب های زیبایی خواهید داشت.

برخی از افراد از انجام این روش به دلیل دردی که هنگام انجام آن وجود دارد خودداری می کنند، ولی شما می توانید تتوی خط لب خود را نزد خانم شبنم رحیمی انجام دهید و ایشان موادی را برای سر کردن لب های شما استفاده می کنند که شما هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد و در انتها از زیبایی خود لذت خواهید برد.

 

 

مزایای تتوی خط لب :

بیشتر خانم هایی که از این روش استفاده می کنند بیشتر از دیگران به فکر زیبایی خود هستند و می خواهند با انجام تتوی خط لب، همیشه و به طور دائم لب های زیبایی داشته باشند. یکی از بهترین مزایای این روش این است که شما می توانید از هر رنگی که مایل هستید استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر رنگی را انتخاب می کنید که پررنگتر از رنگ های دیگر می باشد ماندگاری بالاتری دارد.

برخی از خانم ها به این دلیل که هر روز سرکار می روند مجبورند خط لب خود را کم رنگتر بکشند ولی نگران نباشید شما هر زمانی که مایل باشید می توانید رنگ آن را تعویض کنید. بیشتر خانم هایی که این روش زیبایی را انجام می دهند این سوال را دارند که آیا تتوی خط لب ماندگار است. در پاسخ باید گفته شود که ماندگاری آن تا یکسال دوام دارد.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست