تتوی خط چشم در زیبایی چشم ها تاثیر بسزایی دارد

تتوی خط چشم :

امروزه یکی از روش های زیبایی چشم که بیشتر خانم ها به آن علاقه دارند تتوی خط چشم می باشد. خانم هایی که بر طبق عادت هر روزه خود از خط چشم استفاده می کنند، تتوی خط چشم بهترین انتخابی است که می توانند برای زیبایی خود داشته باشند. چرا که با انجام داد این روش دیگر نیازی نیست هر روز خط چشم بزنید، بلکه با تتوی خط چشم همیشه چشمان شما خط چشم دارد.

یکی از نکات مهمی که در تتوی خط چشم باید مد نظر داشته باشید این است که مدل آن باید به صورت شما هماهنگ باشد تا شما را زیباتر کند. شما می توانید مدل خط چشم خود را انتخاب کنید، ولی از آنجایی که متخصصین این روش با مدل ها خط چش آشنایی بیشتر دارند می توانید از آنها مشورت های لازم را دریافت کنید. یکی از متخصصین تتوی خط چشم خانم شبنم رحیمی می باشد که به خوبی می تواند شما را برای انجام این روش آشنا کند.

مدل تتوی خط چشم :

همانطوری که بیان کردیم خط چشمی که در بالای مژه ها کشیده می شود، با توجه به سلیقه فردی شما می تواند متفاوت باشد. خانم هایی که چشمانی درشت دارند باید بدانند که خط چشم پهن برای چشمان آنها مناسب تر است، چرا که مدل چشمان آنها را زیباتر می کند و تاثیر بسزایی در زیبایی آنها دارد.

در صورتیکه خانم هایی که چشمانی به گود رفته دارند باید دقت داشته باشند که زیباترین مدل خط چشم برای آنها خط چشم هایی نازک می باشد چرا که این مدل خط چشم چشمان آنها را زیباتر می کند. اما به خانم هایی که چشمانی ریز دارند توصیه می کنیم که هم از خط چشم زیر و هم از خط چشم رو استفاده کنند تا از این طریق چشمان درشت تری داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست