تتوی قابی یکی از بهترین روش ها تتوی ابرو می باشد

 

تتوی قابی :

یکی دیگر از روش هایی که برای تتو وجود دارد تتوی قابی می باشد که این ترفند برای کسانی که ابروهای کم پشتی دارند بسیار عالی می باشد. برخی از خانم هایی که ابروهای کم پشتی دارند و از تتو کردن ابرو فراری هستند تتوی قابی بهترین روشی است که می توانند بر روی ابروهای خود انجام دهند. شما می توانید با طراحی تتوی قابی بر روی ابروهای خود صورت زیباتری را برای خود به وجود آورید.

همانطوری که می دانیم ابرو یکی از مهم ترین قسمت های صورت می باشد که در زیبایی تاثیر بسزایی دارد. اگر می خواهید از روش تتوی قابی استفاده کنید می توانید این روش را در طراحی های گوناگون تجربه کنید تا صورتی زیباتر داشته باشید. به این ترتیب این مدل تتو بیشتر به درد کسانی می خورد که ابروهای کم پشتی دارند.

انواع مدل های تتوی قابی :

شما می توانید برای انجام این تتو از مدل های مختلفی استفاده کنید. برخی از خانم ها علاقه دارند که قاب ابروهای خود را پهن کنند که امروزه ابروهای پهن بسیار رواج پیدا کرده و بسیاری از خانم ها ابروهای خود را پهن می کنند. یکی از مزیت هایی که قاب ابروهای پهن دارد این است که سن شما را پایین تر از آنچه که هستید نشان می دهد و صورت شما را زیباتر می کند.

برخی از خانم ها هستند که مدل های قاب ابروی پهن را نمی پسندند و یا اینکه به صورت آنها نمی آید. این خانمها می توانند قاب ابروی خود را نازک تر کنند. شما می توانید برای اینکه قاب ابروی زیبایی داشته باشید به خانم شبنم رحیمی اعتماد کنید تا به وسیله قاب ابرویی که مناسب صورت شما می باشد، چهره زیباتری داشته باشید. قاب ابروهایی که توسط ایشان طراحی می شود بسیار با صورت شما هماهنگ است.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم شبنم رحیمی تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست