آمورش خصوصیه تتوی صورت به صورت تضمینی و از صفر تا صد

 

 

همه موارد ونکته ها با ارائه مدرک فنی وحرفه ای وارجاع به آموزشگاه،وپشتیبانیه شش ماهه..کلاسها در چهارجلسه انجام میشود به صورت تئوری و کار روی پوست مصنوعی و بعد از آن کار روی مدل زنده چشم و ابرو ولب انجام میشود.

 

.کلاسها شامل آموزش:

١رنگ شناسی وترکیب رنگها و معرفیه برندهای مناسب و معتبر
٢پوست شناسی و استفاده مناسب رنگها
٣چگونگی کار روی ابروی تتودار دودی و یاقرمز و رفع بدتناژی آنها
۴میکروپیگمنتیشن ابرو
۵بلیدینگ ابرو
۶فیبروز ابرو..و انواع مدلهای هاشور
٧حجیم سازیه لب
٨تتوی خط چشم
٩بن مژه
١٠دکوپاژ ابرو
١١پاک کردنیه پزشکی
١۲تتوی ماژیکی
١۳اسکین سازی
١۴توضیح رفع خطوط

سوالات متداول

قبل از میکروبلیدینگ چه کاری باید کرد؟
میکروبلیدینگ چقدر درد دارد؟
چقدر طول می‌ کشد تا انجام شود؟
بعد از میکروبلیدینگ چه مراقبت‌ هایی لازم است؟
میکروبلیدینگ یک نوع تاتو است؟
قبل از میکروبلیدینگ چه کاری باید کرد؟

اگر شما در حال مصرف آسپیرین و رتینول هستید، برای مدت یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ، آن را قطع کنید. رتینول باعث می‌شود پوست نازک شود و خونریزی در حین انجام میکروبلدینگ بیشتر گردد. آسپیرین هم که خون را رقیق می‌کند باید قطع شود تا مشکلی پیش نیاید.

میکروبلیدینگ چقدر درد دارد؟

به هر حال این روش و هر تاتوی دیگری با کمی درد همراه است که البته بستگی به سطح تحمل فرد نیز دارد و بعضی‌ها بیشتر احساس درد می‌کنند. اما به طور کلی، درد غیر قابل تحملی نیست و با مصرف پمادهای بی‌حس کننده می‌توان تا حد زیادی درد آن را کاهش داد.

چقدر طول می‌ کشد تا انجام شود؟

میکروبلیدینگ کار سخت و زمان‌بری نیست، اما از آنجایی که با صورت و زیبایی چهره فرد سر و کار دارد و حتما باید متناسب چهره و اجزای صورت او باشد، چیزی در حدود ۲ ساعت زمان لازم دارد تا نتیجه خوبی از آن گرفت.

بعد از میکروبلیدینگ چه مراقبت‌ هایی لازم است؟

بهتر است تا چند روز ابروها را از شستن، خیس شدن با عرق صورت و هر رطوبت دیگری محافظت کنید.

در هفته اول ممکن است قرمزی و سوزش احساس شود که با وازلین می‌توان آن را کاهش داد. از پمادهای التیام بخش دیگری نیز می‌توان کمک گرفت.

در ابتدا ممکن است رنگ ابرو خیلی تیره باشد که بعدها ۳۰ تا ۴۰ درصد از آن کاهش می‌یابد و محو می‌شود.

میکروبلیدینگ یک نوع تاتو است؟

در این روش امکان ایجاد طرح‌ های مو مانند ظریفی هم وجود دارد که حالت ابرو را طبیعی‌ تر جلوه می‌ دهد و همچنین به این دلیل که رنگدانه در سطح کم‌ عمق زیر پوست قرار می‌گیرد، به راحتی می‌ توان آن را پاک کرد و مدل آن را تغییر داد. اما خب ماندگاری این روش نیز به همین دلیل کمتر است و بیشتر افرادی که تمایل به ایجاد تنوع در مدل ابرویشان دارند، آن را مورد توجه و استقبال قرار داده‌اند. قلم میکروبلیدینگ شکلی شبیه به حالت قلم خوشنویسی دارد و باعث ایجاد یک خط با قطر نامساوی در ابتدا و انتهای آن می شود.

فهرست