دکوپاژ ابرو برای زیبایی رنگ ابروها انجام می شود

 

دکوپاژ ابرو :

یکی از روش های دیگری که برای زیبایی ابرو انجام می شود دکوپاژ می باشد. دکوپاژ کردن ابرو یعنی بد رنگی ابرو را از بین بردن و یا اینکه به ابروها رنگ زیبایی بخشیدن، بسیاری از خانم هایی که ابروهای خود را تتو و یا هاشور می زنند و از رنگ آن رضایت ندارند می توانند ابروهای خود را دکوپاژ کنند. این روش دقیقا همان روشی را دنبال می کند که در تتو کردن و هاشور زدن انجام می شود، فقط تنها تفاوتی که در آن وجود دارد این است که رنگ آن متفاوت می باشد.

برخی از افراد به اشتباه گمان می کنند که این روش همان ریمو کردن ابرو می باشد، ولی ریمو کردن ابرو در صورتی انجام می شود که شما می خواهید تتو ابروی خود را از بین ببرید. ولی دکوپاژ روش شبیه تتو کردن و هاشور زدن می باشد.

دکوپاژ ابرو چگونه انجام می شود ؟

برای این روش ابتدا پوست را بی حس می کنند و مانند تتو کردن سوزن هایی را که مناسب پوست شما می باشد را انتخاب کرده و از طریق آن سوزن ها دکوپاژ ابرو را انجام می دهند. برخی از افرادی که ابروی پهن ترین دارند از سوزن ۵ سر برای آنها استفاده می شود و برخی دیگر که ابروهای نازکی دارند از سوزن ۳ سر برای آنها استفاده می شود.

رنگ هایی هم که در دکوپاژ کردن ابرو مورد استفاده قرار می گیرد، دقیقا همان رنگ هایی می باشد که در تتو کردن ابرو از آنها استفاده می شود ولی تفاوت آنها این است که این رنگ ها خاص و خام هستند و تاثیر بسزایی در زیبایی ابروهای شما دارند. شما اگر می خواهید این روش را بر روی ابروهای خود انجام دهید می توانید از خانم شبنم رحیمی که در این روش تخصص لازم را دارند راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم شبنم رحیمی تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست