فیبروز ابرو یکی از روش های زیبایی ابرو

 

فیبروز ابرو :

فیبروز ابرو یکی از متدهای زیبایی ابرو می باشد که اولین بار در کشور صربستان برای زیبایی ابروهای مورد استفاده قرار گرفت. امروزه فیبروز ابرو یکی از روش هایی زیبایی ابرو می باشد که در بیشتر کشورها انجام می شود. این روش یکی از روش های نیمه دائمی است که بر روی ابروها توسط متخصصینی که با این امر آشنا هستند انجام می شود. شما باید دقت داشته باشید که به طور حتم این روش را به دست تکنسین هایی بسپارید که با این روش آشنایی کاملی دارند. شما می توانید برای اینکه فیبروز ابرو زیبایی داشته باشید نزد خانم شبنم رحیمی این روش زیبایی را انجام دهید.

 

هدف اصلی که در فیبروز ابرو دنبال می شود این است که نواقص ابرو را از بین می برد و شما می توانید صاحب ابروهای زیبایی شود. یکی از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید این است که فیبروز دائمی نمی باشد و بعد از مدتی از بین می رود و شما باید برای ترمیم آن باری دیگر مراجعه کنید.

مراحل فیبروز ابرو :

امروزه خانم هایی که علاقه زیادی به شیک پوشی و زیبایی خود می دهند از روش فیبروز ابرو برای زیبایی ابروهای خود استفاده می کنند. مراحلی که در این روش انجام می شود به این ترتیب است که در ابتدا خطوط ابروی شما باید در قسمت تاج ابرو اجرا شود، هر خطی از ابرو که اجرا شود به دوبار تمدید نیاز دارد. بعد از آن برای اینکه به ابروهای شما شوک وارد شود رنگ آن را می زنند. و بعد از اینکه ابروها رنگ گرفت، ۳ یا ۴ دقیقه بعد آن را بی حس می کنند. یکی از نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که شما  ۱۰ روز قبل از اینکه ابروهای خود را فیبروز کنید، ابروها را نباید رنگ کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم شبنم رحیمی تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست