فیبروز ابرو یکی جدیدترین روش ها برای ایجاد هاشور و یا سایه زدن در ابرو می باشد که طرفداران زیادی دارد. با ما همراه باشید و در این مقاله اطلاعات لازم و کافی در مورد این متد کاربردی به دست آورید:

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو یکی از تکنیک های روز دنیا در زمینه هاشور کردن ابرو می باشد که توسط برانکو بابیچ در آکادمی هنری فی ابداع و به عرصه ظهور در آمد. بیس اصلی این روش بر این اساس است که هاشور و یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی و ایجاد قرینگی و توازن کامل ایجاد شود، به صورتی که در نهایت بیشترین هماهنگی را با صورت و اجزای آن داشته و بر خلاف روش های سنتی تر مانند تتو کردن بتواند ظاهری و شکلی طبیعی تر را برای ابروهای فرد متقاضی رقم بزند.

 

معرفی کامل روش فیبروز ابرو

معرفی کامل روش فیبروز ابرو شبنم رحیمی

روش کار در روش فیبروز ابرو

برای به وجود آوردن هاشور و یا سایه در روش فیبروز ابرو از قلم میکروبلیدینگ استفاده می شود که این دستگاه مانند یک قلم دستی است که به وسیله آن فرد متخصص می تواند خطوط و نقاطی را که می خواهد بر روی ابروی فرد متقاضی طراحی کند را ایجاد نماید.

ایجاد هاشور به روش فیبروز ابرو

مزایای استفاده از روش فیبروز ابرو

  • به وجود آوردن حالتی بسیار طبیعی تر برای ابروها نسبت به سایر روش ها
  • ایجاد قرینه سازی بسیار راحت و دقیق به کمک روش فیبروز ابرو
  • پر تر نشان دادن قسمت هایی از ابرو که به مقداری بیشتری کاستی داشته و خالی هستند.
  • این روش درد و سوزش کمتری را در هنگام انجام به فرد متقاضی منتقل می کند.
  • روش فیبروز ابرو یک روش نیمه دائمی محسوب می گردد.

معایب روش فیبروز ابرو

چون قلم مورد استفاده در این روش دستی است حتما باید برای رسیدن به نتیجه دلخواه فرد انجام دهنده و متخصص از تخصص و تجربه کافی بهره مند باشد.

کسانی که قبل از انجام روش فیبروز ابرو از روش هایی مانند تاتو استفاده کرده باشند دیگر نمی توانند این روش را برای ابرو های خود پیدا کنند.

هاشور ابرو با متد فیبروز

ماندگاری و عوامل موثر بر ماندگاری بیشتر روش فیبروز ابرو

ماندگاری روش فیبروز ابرو به عواملی بستگی دارد که در صورتی که فرد متقاضی این عوامل را رعایت نماید می تواند میزان ماندگاری این روش را افزایش دهد، که این عوامل شامل موارد زیر می شوند:

  • هرچه عمق هاشور های کار شده روی ابرو که توسط هاشورکار زده می شود بیشتر باشد، نتیجه این روش بهتر خواهد بود.
  • از آنجایی که هر چه صورت و پوست فرد چرب تر باشد نتیجه ماندگاری فیبروز ابرو ضعیف می باشد، توصیه می شود قبل از انجام این متد حتما اسکریپت برای صورت فرد متقاضی انجام گردد.
  • پیشنهاد می شود برای انجام فیبروز ابرو حتما در دوره ای به غیر از دوره های پریودی و بارداری و شیردهی اقدام به این کار کنید چرا که در این دوره ها هورمون های بدن دچار تغییر می شوند که بر نتیجه نهایی تاثیر می گذارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست