میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های زیبایی ابرو

 میکروبلیدینگ ابرو :

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های زیبایی ابرو می باشد که به تازگی انجام می شود. میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های دائمی زیبایی ابروها می باشد که بیشتر خانم ها مایل هستند که این روش را انجام دهند. از آنجایی که مدل ابروها در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد میکروبلیدینگ ابرو یکی از آن روش هایی است که بسیار در این امر موثر می باشد.

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های تتو می باشد که به صورت دستی انجام می شود، این روش نسبت به دیگر روش هایی که سنتی و قدیمی هستند روشی نیمه دائمی می باشد که به وسیله یک تیغه بسیار نازکی انجام می شود. فردی که این روش را بر روی ابروها انجام می دهد باید تخصص آن را داشته باشید که شما می توانید در امتحان این روش به خانم شبنم رحیمی اعتماد کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می شود ؟

روش میکروبلیدینگ ابرو را شما می توانید در ۲ یا ۳ ساعت انجام دهید، البته کسانی که مهارت ویژه ای در این روش دارند و آن را به خوبی انجام می دهند دقت بیشتری را در عمل میکروبلیدینگ ابرو به خرج می دهند و به همین دلیل ۲ یا ۳ ساعت طول می کشد. قبل از میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهند کرم های بی حس کننده ای را بر روی ابروها می مالند و از این طریق ابروها بی حس می شود.

شما می توانید مدلی را که مد نظرتان هستید را با متخصص این کار در میان بگذارید و از ایشان در مورد آن مدل مشورت های لازم را دریافت کنید. تکنسین شما بهتر می تواند نسب به ابعاد صورتتان مدل زیبایی از ابرو را برای ششما طراحی کند. بعد از اینکه ابروهای شما طراحی شود، رنگ آن را که شما می توانید آن را انتخاب کنید را بر روی ابروهای شما ترکیب می کند و بعد از آن دانه های اضافی مو را به ابرو اضافه می کند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست