میکروپیگمنتیشن ابرو روشی برای هاشور کردن ابروها

میکروپیگمنتیشن ابرو :

میکروپیگمنتیشن ابرو یکی از پرکاربردترین زیبایی هایی است که برای ابرو انجام می شود. این روش بیشتر برای سایه ابرو و هاشور کردن ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. ابرو یکی از مهمترین عضو صورت می باشد که خانم هایی که به زیبایی خود اهمیت می دهند می توانند با میکروپیگمنتیشن ابرو به ابروهای خود حالت زیباتری بدهند.

میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه انجام می شود ؟

میکروپیگمنتیشن ابرو برای هاشور کردن ابروها و سایه ابرو استفاده می شود که این روش با دستگاه های مخصوصی انجام می شود، سوزن هایی که در این دستگاه قرار دارد برای هر فردی به صورت جداگانه مورد استفاده قرار می گیرد و یکبار مصرف می باشد. در واقع عمل هاشور کردن از طریق سوزن هایی انجام می شود که بر روی آن دستگاه قرار می گیرد. کل زمانی که برای هاشور کردن طول می کشد به طور تقریبی ۲۰ الی ۳۰ دقیقه است. بسیاری از افراد بر این گمان هستند که شاید هاشور کردن حالت ابروها را غیر طبیعی کند ولی شما با استفاده از این روش حالتی بسیار طبیعی و زیبا به ابروهای خود می دهید.

میکروپیگمنتیشن ابرو برای چه کسانی مناسب است ؟

همانطوری که بیان کردیم هاشور کردن برای کسانی که می خواهند ابروهای زیبایی داشته باشند بهترین پیشنهاد می باشد، ولی برخی از افراد بیشتر از دیگران به این روش نیاز دارند. در ادامه برخی از این افراد را نام می بریم.

  1. افرادی هستند که ابروهای بسیار نازکی دارند.
  2. برخی از افرادی که ابروهای کم پشتی دارند.
  3. افرادی که به دلایل گوناگونی فرم ابروهایشان نامناسب شده است.
  4. عده ای هستند که از مدل ابروهای خود خسته شده اند و می خواهند تنوعی به مدل ابروهای خود بدهند.
  5. افرادی که به آرایش کردن حساسیت پیدا کرده اند.
  6. برخی از افرادی که حوصله و وقت هر روز آرایش کردن را ندارند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت لطفا با خانم شبنم رحیمی تماس بگیرید

شماره تماس با خانم شبنم رحیمی : ۰۹۱۲۳۱۸۲۳۸۱

فهرست