میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز روشی است که در آن همان گونه که کم و بیش از اسم آن مشخص است با استفاده از تیغ یا همان بلید لایه ای سطحی از پوست به صورت کاملا دقیق و تخصصی برش خورده و رنگدانه های بسیار ریز به لایه های زیرین پوست پاره شده انتقال داده می شوند.

 

همه آنچه درباره میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز باید بدانید

همه آنچه درباره میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز باید بدانید

 

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

معرفی کامل میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

در این روش از نسبت طلایی یا همان فی استفاده می شود و با این روش به خوبی قرینه سازی بسیار دقیق میان ابرو ها ایجاد شده و در نهایت باعث به وجود آمدن یک هماهنگی بسیار زیبا میان اجزای صورت و ابرو ها می شود. این روش یا متد نیمه دائمی محسوب میگردد و قلم به کار برده شده در این روش دستی می باشد و به وسیله ضربه های بسیار کوچکی که به سطح پوست وارد می کند باعث به وجود آمدن خط هایی می شود که این خط ها کاملا شکل موی طبیعی را به خود می گیرند و در نهایت بعد از تمام شدن پروسه کار نتیجه بسیار طبیعی و نزدیکی به ابرو های طبیعی هر فرد به دست می آید.

مدت ماندگاری و توصیه های لازم

در مورد مدت ماندگاری این روش باید بگوییم که برای هر فرد متغیر می باشد و در بین ۱۲ الی ۱۸ ماه متغیر است و نکته ای که حائز اهمیت است اینکه این روش برای افرادی پوست حساسی دارند کمی خطرناک بوده و پیشنهاد نمی شود.

 

میکروبلیدینگ ابرو به روش نوین فیبروز

میکروبلیدینگ ابرو به روش نوین فیبروز

میکروبلیدینگ ابرو به روش نوین فیبروز

برخی از افراد بهتر است که قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز با پزشک خود حتما مشاوره نمایند که این افراد شامل : خانم های باردار و شیرده، کسانی که مبتلا به انواع سرطان و صرع هستند، افرادی که دارای اختلال در امر گردش خون هستند، متقاضیانی که دارای سابقه بیماری های پوستی هستند، افرادی که در ابروی خود شکستی دارند، افرادی که پوست آنها دچار آفتاب سوختگی شدید شده است و یا در مدت ۳ روز قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز اپیلاسیون انجام داده اند و همچنین افرادی که تا ۲ هفته قبل از میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز اقدام به لایه برداری های شیمیایی بر روی پوست خود کرده اند.

مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

متد میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز شامل مراحلی است که بهتر است این مراحل به صورت پشت سرهم و به ترتیب انجام شود که در زیر انواع می شود:

بهتر است قبل از اقدام به میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز با میکرو کار خود به خوبی مشورت نمایید سپس با استفاده از نسبت طلایی مدل ابروی مورد نظر خود را به کمک میکرو کار ترسیم کنیدو  بعد از آن باید رنگی مناسب برای میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز  توسط میکروکار انتخاب گردد.

میکروبلیدینگ فیبروز ابرو

بهتر از قبل از شروع میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز از مواد بی حسی برای جلوگیری از انتقال هرچه بیشتر درد و سوزش به فرد استفاده شود. بعد از آن رنگدانه ها با استفاده از قلم مخصوص با هر ضربه به پوست وارد می شود و سپس رنگ های اضافی بعد از پایان کار از سطح پوست برداشته می شوند. در نهایت از پماد قندی به مدت ۱ هفته و در هر روز دو مرتبه برای بهبود سریع تر فرد متقاضی استفاده می شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست