میکروپیگمنتیشن یکی از پرکاربرد ترین متد های روز برای ایجاد سایه و هاشور در ابرو میباشد که امروزه طرفدار زیادی پیدا کرده است. در اصطلاح به عمل طراحی و خط مو کشیدن و در عین حال زاویه سازی و قرینه کردن دقیق ابروها هاشور کردن ابرو میگویند . این روش امروزه جایگزین روش تاتو ابرو شده که در گذشته از آن استفاده می شد که به عنوان روشی کاملا غیر استاندارد و در عین حال خطرناک از آن یاد می شود. در حالت کلی هاشور کردن ابرو به دو روش انجام می شود که یکی از آنها میکروپیگمنتیشن و دیگری میکروبلیدینگ است و در اصطلاح کلی به هاشور کردن ابرو به روش میکروپیگمنتیشن، میکروپیگمنتیشن ابرو می گویند. اگر بخواهیم در این زمینه بیشتر توضیح دهیم باید گفت که در این روش با استفاده از دستگاه  میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه و با استفاده از نیرویی که در این زمینه مهارت کافی را دارد ابرو های فرد درخواست کننده به صورت کاملا طبیعی طراحی و قرار داده می شود.

قرینه سازی ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

این نکته حائز اهمیت است که میکروپیگمنتیشن صرفا فقط برای ابرو ها کاربرد ندارد و برای نواحی دیگر مانند مژه، لب، موی سر و حتی چشم نیز کاربرد فراوانی دارد.

مدت دوام و ماندگاری میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن معمولا می تواند در بازه ای بین ۶ ماه الی ۳ سال ماندگاری داشته باشد.

متد میکروپیگمنتیشن

باید خاطر نشان کرد که این ماندگاری به عواملی از قبیل تکنیک اجرا، شرایط و موقعیت محیطی که فرد درخواست کننده در آنجا سکونت دارد، نوع پوست فرد متقاضی و همچنین نوع رنگ به کار رفته از متریال و روشن یا تیره بودن آن بستگی دارد.

چه افرادی میتوانند از متد میکروپیگمنتیشن استفاده نمایند؟

در حالت کلی باید گفت هر کسی که بخواهد می تواند از این متد بهره ببرد اما این روش بیشتر به افرادی که دارای ابرویی کم پشت و یا نازک هستند، افرادی که به هر دلیل دارای شکل و فرم ابرویی زیبایی نیستند و میخواهند فرم ابروی خود را اصلاح کند و یا افرادی که از فرم ابروی خود خسته شده اند پیشنهاد میشود.

 

 

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

قیمت میکروپیگمنتیشن

هزینه ی میکروپیگمنتیشن با توجه به نوع اجرا و نوع مواد و رنگ به کار رفته و طرحی که متقاضی انتخاب می کند و همچنین نوع دستگاه متغیر است. اما در پایان باید این مسئله ذکر شود که پیشنهاد ما به شما این است که فقط به دنبال مرکزی با قیمت و هزینه ی کمتر نباشید زیرا همانطور که همیشه شنیده ایم هیچ ارزانی به دلیل نیست و سعی کنید با آگاهی کافی مرکزی را پیدا کنید که در عین حال که کیفیت بالا و رضایتمندی خوبی را حاصل می کند قیمت مناسبی هم برای خدماتش ارائه کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست